4.8400 recensies
Wij realiseren échte gevlinderde woonbeton vloeren voor in uw woning. Deze vloeren zijn multifunctioneel en geschikt voor iedere ruimte in huis. Ook het onderhoud van de woonbeton vloeren is makkelijk en hygiënisch. Dit komt mede door het naadloze design van de vloeren. Ook hebben de woonbeton vloeren een kras- en slijtvast karakter waardoor ze jarenlang mee gaan.
Beton is een hard materiaal. Hierdoor zijn de woonbeton vloeren kras- en slijtvast. Dat maakt de vloer zeer geschikt voor iedereen. Of je nu een gezin met kinderen en/of huisdieren hebt, een betonvloer is in iedere woonsituatie de perfecte vloer. Doordat beton een hard materiaal is, kan er lichte scheurvorming optreden in de vloer. Dit komt door de werking, het uitzetten en krimpen, van het beton. De scheuren die ontstaan, repareren we kosteloos!
Hieronder verschillende voordelen van een woonbeton vloer:
Een woonbeton vloer vraagt consequent onderhoud. Dit omdat het een natuurproduct is. Nadat de vloer gestort en gevlinderd is laten we de vloer goed drogen. Als de vloer helemaal droog is impregneren wij de vloer. Dit voorkomt dat er vloeistoffen in de vloer trekken die vlekken veroorzaken. Tijdens het bezoek aan onze showroom adviseren wij u uitgebreid over het onderhoud van onze woonbeton vloeren.
Een woonbeton vloer kan zeker gecombineerd worden met vloerverwarming. Sterker nog: een betonvloer is de perfecte vloer voor vloerverwarming. Een betonvloer warmt snel op én houdt lang warmte vast. Sneller en langer dan een zandcement dekvloer bijvoorbeeld. Dat betekent dat u minder hoeft te stoken om de gewenste temperatuur te bereiken.
U kunt bij ons kiezen uit basis beton, energiezuinig beton en krimparm beton. Of een combinatie van de laatste twee. Voor de energiezuinige- en de krimparme variant voegen we andere ingrediënten toe aan de betonmix. Deze aangepaste mix zorgt voor een dichtere betonmassa. En een dichtere massa zorgt voor minder stilstaande lucht. Stilstaande lucht isoleert. Hoe minder stilstaande lucht hoe beter de vloerverwarming dus doorkomt. Energiezuinig beton raden we daarom altijd aan als u gaat voor de combinatie met vloerverwarming. Zeker in combinatie met een warmtepomp.
De krimparme variant zorgt ervoor dat de kans op scheuren kleiner wordt. De krimparme variant samen met de wapening en randisolatie maken we de kans op scheuren hiermee zo klein mogelijk. De kans op scheuren blijft altijd, die kunnen we niet helemaal wegnemen. Wel zijn wij de enige in Nederland die, indien het toch gaat scheuren, deze scheuren kosteloos komt repareren.
Het proces van het leggen van woonbeton vloeren gaat als volgt te werk.
Zelf alle mogelijkheden bekijken? Maak een afspraak in onze showroom in Opheusden. In deze afspraak vertelt één van onze adviseurs je alles over de woonbeton vloeren! Vervolgens stelt onze verkoopadviseur, naar aanleiding van uw situatie, wensen en voorkeuren, een passende offerte voor u op! Zien wij u snel?
Gevlinderde betonvloer Berg en Terblijt
Gevlinderde betonvloer en terras Wilp
“De vloer ligt in de keuken, woonkamer, op kantoor en in de speelkamer. In het begin was ik een beetje huiverig, maar de Italiaanse betonlook vloer is makkelijk te onderhouden en ideaal met vloerverwarming. Geen op- of aanmerkingen, heel tevreden over de service en we bevelen het van harte aan!”
Henk & Elzaline • Opheusden
“Boven wilden we eigenlijk gietvloeren, want we wisten niet dat beton ook boven kon. Maar nadat Pieter ons in de showroom vertelde dat dit wel binnen de mogelijkheden viel, was de keuze snel gemaakt. Nu hebben we overal gevlinderde betonvloeren, zelfs boven en op zolder. Heel mooi én praktisch!”
Peter & Liesbeth • Brandwijk
“De vloer ligt er inmiddels anderhalf jaar en de betonvloer bevalt ons heel erg goed. In combinatie met vloerverwarming is de vloer heel comfortabel en naast verwarmen, koelen we ook met de vloerverwarming.”
Marcel & Suzanne • Horst
“De zacht grijsgroene PU gietvloer ligt door ons hele huis, ook in de badkamer en wc – en past perfect bij de keuken. We combineerden de vloer met olijfgroene beton ciré wanden. En het verbaast me ook juist weer hoe sterk de vloer is. Sinds twee jaar hebben we drie kleinkinderen. Die spelen hier natuurlijk regelmatig en het is niet zo dat er daardoor beschadigingen ontstaan aan de gietvloer. ”
Leo & Janneke • Puttershoek
“Je ziet er bijna niets op, dat is wel heel fijn met kinderen en een hond. En we weten dat in een betonvloer een scheurtje kan ontstaan. Dat hoort er echt bij. We vinden de vloer binnen en buiten goed te onderhouden”
Jasper & Sanne • Nuenen
“We maken met een gezellig team gave projecten. Ook het contact met klanten vind ik erg leuk. De vrijdagmiddag borrel sla ik niet graag over. In een relaxte sfeer de week doornemen met elkaar, onder het genot van een lekker hapje en drankje. Dat is toch geweldig?”
Johan
“Ik werk al 6 jaar met veel plezier bij Willem Designvloeren, waar ik actief ben binnen HR en het management. Daarnaast spring ik bij waar nodig en krijg ik veel energie van het fotograferen van de projecten. De afwisseling in mijn werk en het werken in een leuk, gezellig en divers team, maken dat ik elke dag met enthousiasme aan de slag ga! ”
Bertina
“Ik werk hier inmiddels al heel wat jaren en dat zegt eigenlijk al genoeg. De sfeer is goed en dat maakt het elke dag weer leuk om naar het werk te gaan. In mijn werk geef ik klanten advies bij de keuze van hun vloer en help ik ze met kleuradvies, zodat alles mooi bij elkaar past. Daarnaast heb ik ook contact met opdrachtgevers nadat de vloer is geplaatst, om te horen of alles naar wens is en of ze tevreden zijn met het eindresultaat. ”
Marijke
Ontdek de mogelijkheden voor naadloze vloer- en wandafwerkingen